Typujemy wybory prezydenckie

Godzina wyborów prezydenckich to godzina głosowania. Sprawdź jak bukmacherzy przewidują wyniki wyborów na prezydenta RP…

W obecnym tygodniu będzie miała miejsce I runda wyborów o fotel prezydenta. Stąd legalni bukmacherzy online, a w tym i BETFAN.PL utworzyli bez liku zakładów indywidualnych związanych z wyborami, jakim z wolna poczyna żyć już cała Polska.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

DUDA kontra TRZASKOWSKI?

Migiem rozpocznijmy od tego, co najważniejsze. U owego legalnego polskiego buka możecie grać na zakładach, kto zwycięży wybory prezydenckie. Dotychczas faworytem jest rzecz jasna Andrzej Duda, jaki możliwie w każdym badaniu opini publicznej okupuje pierwszą pozycję w zestawieniach.

Chociaż od dnia Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla kandydata promowanego przez PO bardzo wzrosło. Tak bardzo, iż w poniektórych zapowiedziach zwycięża on i bieżącego prezydenta. Wprawdzie lekko, mimo to jednak.

Spece BETFAN liczą, iż na 54% wygra Duda. Szanse na to iż zawody o fotel prezydenta zwycięży Trzaskowski szacowane są na bez mała 44%.
Chociaż Szymon Hołownia lub Władysław Kosiniak-Kamysz mogą spodziewać się plus minus 10% poparcia, to nie mają faktycznie najmniejszych możliwości na to, by wejść do II rundy.

Typujemy wybory prezydenckie 1 Typujemy wybory prezydenckie • styczeń 2022

Analogicznie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń lub chociażby Stanisław Żółtek. Chociaż ów ostatni kandydat z powodu projektu „Menelowe+” zdoła według bukmacherów online na koniec zebrać jakieś 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Polsce dają dodatkowo sposobność obstawiania, jaka będzie frekwencja w I turze wyborów, jak dużo pretendentów w sumie zdobędzie choć 10.01% poparcia, a także jakie będą efekty wszystkich osób konkurujących o funkcję głowy państwa. Nie ulega wątpliwości, iż nieomalże na pewno będzie II runda. Co fajne, aktualnie dzisiaj możecie grać na zakładach, jaki rezultat dostaną w niej Duda i Trzaskowski, jacy prawdopodobnie na bank się w niej pojawią.

Pokrótce: każde zakłady, które pragnęlibyście odszukać na temat wyborów na głowę państwa znajdziecie na portalu www.betfan.pl.
Z pewnością jest tak wiele typów iż którykolwiek gracz znajdzie coś ciekawego do obstawiania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje