Superbet i SuperGame – co i jak

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online Superbet uruchomił nowiutką wersję kompletnie darmowej gry SuperGame.
Wydanie pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do wygrania co siedem dni minimum 50 000 zł, a wielkość owa może z dowolną kolejką powiększać się o kolejne 25 000 zł. Wystarczy akuratnie rozszyfrować dokładne rezultaty spotkań Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 polskiego rynku zakładów bukmacherskich w kategorii gier „free to play”. Są to rozgrywki, jakie nie wymagają wpłaty, lub zaryzykowania stawki. Typujący nie ponosi w następstwie tego ani grama ryzyka związanego z utworzeniem konta u bukmachera, ma za to opcję zyskania solidnej gotówki tudzież umożliwioną fenomenalną rozrywkę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Superbet i SuperGame

Nowiutka konwencja to gra kumulacyjna, gdzie brak kluczowej wygranej w jednej rundzie będzie potęgował ekscytacje w kolejnej! W zeszłej serii Super Game padła najwyższa dotąd wygrana – jeden grający zwyciężył 40 000 złotych w gotówce.
Tak okazała suma była oczywiście wynikiem kumulacji połączonej z brakiem należytych rezultatów w uprzedniej rundzie. Wygranych nie było, bowiem konfrontacja Brazylia vs Argentyna został przerwany i dodatkowo nierozstrzygnięty.
W nowym Super Game Jackpot kumulacja czyli w zasadzie wysokie nagrody pieniężne w tej zupełnie darmowej rozgrywce, będą w dużej mierze częstszym zjawiskiem.

Wyłącznie w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play podarował użytkownikom zapisanym w swoim wortalu nagrody na ogólną kwotę blisko 8 000 000 złotych! W szczególności te akcje powodują stałe pozyskiwanie przez firmę kolejnych, zadowolonych obstawiajacych i co więcej pościg za konkurencją ze ścisłej elity.

Superbet i SuperGame - co i jak 1 Superbet i SuperGame - co i jak • październik 2022

Dlaczego więc zmiana sztandarowego formatu?

„W Superbet nie znosimy stagnacji oraz bezustannie modyfikujemy nasze rozwiązania. Kumulowanie wygranych w zestawieniu z obstawianiem spotkań dla frajdy „najfajniejszej ligi świata” powinno dalej silniej elektryzować obstawiajacych, jacy raz za razem systematyczniej preferują naszą propozycję. Zdradzę też, że nieregularnie do puli wygranych wchodzić będą nader ciekawe nagrody rzeczowe. W tej chwili jest to jednakże niespodzianka.” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to raczej akuratne powiązanie także ze względu na ciekawą propozycję tradycyjnych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Przetestuj SuperKursy oraz SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” dostarcza zakłady na najwyższą klasę spotkań piłkarskich z marżą 0%! Na którykolwiek mecz Ekstraklasy otwarta jest też obszerna propozycja SuperBets, czyli kilka zakładów w obrębie pewnego wydarzenia. Fanów zakładów na żywo zaciekawi pewnie bonus 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowiutka odsłona rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl i w najfajniejszej w Kraju apki mobilnej Superbet.

Darmowe typy na Ekstraklasę odszukasz na stronie obstawianie.net

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Ciekawe informacje