Super promocja dla nowych graczy w STS

Kod bonusu czy to w STS czy w PZBUK czyli u legalnie funkcjonujących bukmacherów niekiedy jest potrzebny, a z reguły nie. Generalnie zasada jest tego typu, że i bez kodu przy rejestracji pozyskamy dużo środków na start na rozrywkę na zakładach sportowych u bukmacherów w necie. I wskazane jest o tym nie zapominać …

W Polsce mamy szereg różnych zgodnie z prawem działających bukmacherów online. Pośród nich jedną z głównych ról odgrywa bukmacher STS. Stąd ciężko się dziwić rozlicznym graczom, iż chcą oni dołączyć do tego operatora. Jest to w końcu synonim zawodowstwa i efektywności w działaniu.
Zarazem z racji swojej pozycji na rynku ta instytucja mogłaby już jakiś czas temu odpuścić sobie starania. Tak jednakże nie jest, ponieważ firma egzystuje nieustannie walcząc o klienta. Tym oczywiście zyskała ona sobie przychylność obstawiających
i ta nieustanna koegzystencja kwitnie w najlepsze.

Kod bonusu od STS to VIPKOD

Pragnąc założyć u tego bukmachera konto, to z całą pewnością chcielibyśmy widzieć, czy są obecnie jakieś promocje w STS. Informacja ta wyłącznie przyspieszy naszą decyzję.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

A najfajniejsze jest to, iż wspomniany bukmacher posiada sporo tego typu ofert, a jedną z nich jest opcja skorzystania z kodu bonusowego zapewniającego całkiem ekstra bonus powitalny.

Jaki w STS dostaniemy bonus powitalny?

Jak wcześniej było opisane, bardzo ważne
jest, by nowy grający już na początku czuł się rozpieszczany. Tym samym podczas rejestracji powinniśmy wstukać aktywujący kod: „VIPKOD„. Wtedy na nasze konto wpada kwota 29 PLN bonusu bez wpłaty.

Świadczy to o tym, że każdy nowy typer nawet nie musi wpłacać jakiejkolwiek kwoty, a i tak od bukmachera STS odbieramy podarunek, za jaki możemy wskazać swoje pierwsze zakłady.
Stąd też tego typu kod bonusowy STS to doskonały wariant na to, by bez zbytecznego szafowania poznać i zakosztować obstawiania spotkań piłkarskich w zakładach bukmacherskich. Wyłącznym zarządzeniem jest to, że daną ilość razy trzeba tymi dodatkowymi sumami obracać. Dopiero po owym fakcie zdołamy bez przeszkód wypłacić je na osobisty rachunek bankowy.

Super promocja dla nowych graczy w STS 1 Super promocja dla nowych graczy w STS • styczeń 2022

Jak dostrzegasz, sposobów w materii akumulowania, uwagi nowo rejestrujących się użytkowników jest wiele, a ta opisana tutaj opcja jest w sumie strzałem w dziesiątkę.

Dlatego też warto – jeśli intryguje nas obstawianie meczy przez www – założyć konto u owego buka i zdobyć na początku bonus u bukmachera ładując kod promocyjny STS. Jednocześnie godne nadmienienia jest to, iż w żadnym wypadku na tym gratisie nie kończą się nasze bonusy na portalu www.sts.pl.

Da się tym samym scalić ze sobą parę różnych ofert STSu, co z pewnością jest solidnym posunięciem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

Więcej nt kod bonusowy w STS masz tu: sts/” title=”Darmowe zakłady STSu

Ciekawe informacje