Fortuna

Fortuny bonusy powitalne na start kasa
28 ratings
Bonus

30 zł bonus bez depozytu, darmowe zakłady

Najlepszy bonus

600 zł darmowy zakład

Obstawiaj Obstawiaj
W skrócie

Ciężko jest stworzyć obiektywny obraz bukmachera. Przeglądając opinie wielu typerów mamy wrażenie, że żaden bukmacher nie jest dla nas. Zaczyna ogarniać nas strach i wizja, że w końcu typowanie meczów chyba nie jest dla nas. To pokazuje, że najlepiej omijać czytanie opinii różnych użytkowników na temat bukmacherów. Sami typerzy stosują dziwne praktyki, a później dziwią się konsekwencji.

Od opinii lepszym drogowskazem mogą się wydawać recenzje stron trzecich.

Każda recenzja charakteryzuje się krótką wzmianką o bukmacherze, zakładach bukmacherskich jakie oferuje, a także o bonusach i promocjach, możliwościach wpłat i wypłat, kontakcie i pomocy, a także krótkim podsumowaniu.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Opinia o Fortunie

Poniższa recenzja bukmachera Fortuna powinna się okazać dobrą pomocą dla osób, które jeszcze zastanawiają się czy warto u nich grać. Zacznijmy zatem od krótkiej charakterystyki bukmachera Fortuna. Fortuna to bukmacher, który oferuje obstawianie meczów w Internecie i w punktach stacjonarnych (z czego jest najbardziej znany).

Działa na rynku od dłuższego czasu nie tylko na rynku polskim(Węgry, Słowacja, Czechy), to legalny bukmacher.

Zakłady sportowe w Fortunie

Przejdźmy do zakładów bukmacherskich. Porównując ją z innymi legalnymi bukmacherami to jest ona najlepsza. Znajdziemy nie tylko najpopularniejsze dyscypliny sportowe, ale także te bardziej niszowe. Oprócz stawiania zakładów przedmeczowych od pewnego czasy mamy także możliwość typowania meczy na żywo co jest kolejną wielką zaletą tego bukmachera.

Będąc w tym temacie należy wspomnieć o kursach, które raczej nie należą do mocnej strony Fortuny. Mówiąc krótko są one niskie. A typerzy wskazują, z resztą słusznie na dodatkowy 12% podatek, który jest nam potrącany. I to chyba największa wada tego bukmachera.

Fortuna 1 Bonusy powitalne w Fortuna • czerwiec 2023

Czy coś zmieni się w tym temacie? Podatek z pewnością nie zniknie.

Bonusy powitalne Fortuny

Przejdźmy może do jednej z najciekawszych tematów – bonusów i promocji powitalnych. Tutaj Fortuna zaszalała, ponieważ bonusy są naprawdę atrakcyjne i kuszą. Mamy dwie równie ciekawe propozycje. Pierwszą z nich jest powitalny bonus bez depozytu za 20 złotych w formie punktów.

Drugą opcją jest bonus od pierwszego depozytu, który wynosi nawet 2000 złotych.

A trzecią, chyba najciekawszą jest bonus powitalny darmowy zakład 210 zł (normalnie jest 200 zł ale dla Nas przygotowano premię). Dzięki temu że mamy 3 bonusy powitalne w Fortunie możemy zapewnić sobie dobry start gdy zaczynamy przygodę z obstawianiem u tego bukmachera i w ogóle.

Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty to możemy je wykonywać za pomocą przelewów internetowych. Tu niepotrzebna portfeli internetowych, ponieważ Fortuna to legalny bukmacher i o nic nie musimy się martwić.

Co do kontaktu z supportem to jest on z najwyższej półki. Dodatkowo mamy kilka możliwości skontaktowania się m.in. poprzez live chat czy popularny formularz kontaktowy.

Podsumowując, wady i zalety Fortuny to tak naprawdę nic nowego w świecie bukmacherskich. Każdy je tu posiada.

Fortuny bonusy powitalne na start kasa

30 zł bonus bez depozytu, darmowe zakłady

Obstawiaj Obstawiaj