Betfan

Bonusy powitalne Betfan i zakłady bez podatku
28 ratings
Bonus

3000 zł za wpłatę, zakłady bez podatku!

Najlepszy bonus

Zakłady bez podatku

W skrócie
Obstawiaj Obstawiaj

Następny bukmacher na polskim rynku z koncesją MF – czyli BETFAN.PL, wystartował z niesłychanie fajną ofertą bukmacherską! Kod bonusowy 'BETFAN’ w tej chwili już działa i da się tutaj go spożytkować i co więcej zdobyć do 3000 zł na zakłady u buka!

To najwyższy aktualnie bonus powitalny po rejestracji dla nowo rejestrujących się klientów wśród firm bukmacherskich w Polsce.

Zbiór bonusów powitalnych jaki otrzymujemy po rejestracji tworzy się z trzech mini bonusów od wpłaty.
(z przykrością muszę stwierdzić brak bonusu bez wpłaty – co na pewno zmartwi typowych łowców bonusów bukmacherskich).

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Bonusy powitalne Betfan

Dodatek od pierwotnego depozytu: 10% do 150 zł.
Dodatek od drugiego depozytu: 8% do 100 zł.
Premia od trzeciego depozytu: 5% do 50 zł.

Za główny depozyt w wielkości 1500 zł pozyskasz 150 zł!
Przy wtórym depozycie w wielkości 1250 pozyskasz 100 zł, a przelewając 1000 zł za trzecim razem otrzymasz na konto premię 50 zł. Oczywiście można wpłacić skromniejsze kwoty. Pamiętać należy iż najmniejszy depozyt to 20 zł.

Żeby bonus powitalny zadziałał trzeba postawić min. 2 kupony AKO z kursem min 2.0. Wielkość z bonusu musi zostać obrócona 5 razy na AKO z min. 3 pojedynkami z kursem 1.2 i kursie zupełnym min. 2.0.

Czy ów bonus powitalny to coś ekstra?

Jeśli chodzi o sumkę bezspornie tak, jednakże zasady nie powalają. Chociaż jeśli jesteś prawdziwym typerem a nie łowcą promocji bukmacherskich i grasz, wpłacasz do firm bukmacherskich kapitał na typowanie to pozyskasz dodatek oraz go obrócisz, bukmacher zwiększy Twą kasę x10. I tu pierwotna wpłata  może wynieść nawet 1500 zł, wtóra 1000 zł, a trzecia 500 zł.

Czy warto?
Tak! Jest to nowy bukmacher internetowy i na na samym początku będzie zapewne pragnął Nas porwać nie wyłącznie wysokim bonusem powitalnym lecz i wysokimi kursami. Zatem jeśli nie posiadamy tam do tej pory konta obstawiającego to wstąp na www.betfan.pl i uruchom kod promocyjny BETFAN (jak tytułują go typujący mecze przez internet) i sięgnij po nawet 3000 zł w bonusach za otwarcie konta i depozyt.

betfan-bonus-na-start

BONUS BEZ DEPOZYTU

Jak prawie każdy nowy obstawiający tak i my przewidujemy iż lada dzień na stronce www.betfan.pl dostrzeżemy bonus bez depozytu – w tej chwili jednak ów legalny bukmacher nie ma takiej akcji promocyjnej bukmacherskiej w planach – niemniej tego nie wyklucza. Na tą chwilę zdołamy wyłącznie zrobić użytek z dodatku za wpłatę w wielkości 3000 zł.

Obstawianie bez podatku

Podobnie jak na www.milenium.pl także i na www.betfan.pl możemy grać na zakładach zdarzenia bez podatku – czyli zdobywamy 14% więcej pod warunkiem iż nasz zakład z przynajmniej dwoma pojedynkami będzie na kuponie.

Jak to działa …
Formujesz swój kupon dodając wyselekcjonowane przez Ciebie dwa spotkania, a po pewnym czasie Twoja wygrana na zakładach sportowych jest zwiększana o wzmiankowany procent pod warunkiem że poprawnie wytypujesz te zdarzenia.

Dane o BetFan…

Prezesem Zarządu BetFan Sp. z o.o. jest Piotr Sienkiewicz, współpracujący wcześniej z Totolotkiem oraz forBET. Koncesję na organizowanie zakładów wzajemnych w necie otrzymała ta firma bukmacherska 29 października 2018 roku. Nr licencji tego legalnego buka to PS4.6831.3.2018.

Ledwo ów bukmacher rozpoczął działalność, a już pojawiły się komentarze że to jedna z lepiej wyglądających stron do obstawiania zdarzeń przez internet. Kolorystyka niezwykle przyjemna dla oka skutkuje tym że aż chce się tam typować pojedynki on line. Bukmacher, poza tym zadbał o świetny plan portalu dzięki czemu całość macie jak na dłoni i dostępne od ręki.

Obsługa klientów którzy natrafili na kłopoty także jest w tej chwili na przyzwoitym poziomie i w czasie kiedy pojawił się u Nas zator z wypłatą – rozplątano go z powodzeniem w parę chwil.

Bonusy powitalne Betfan i zakłady bez podatku

3000 zł za wpłatę, zakłady bez podatku!