Betfan

Bonusy powitalne Betfan i zakłady bez podatku
28 ratings
Bonus

200% za wpłatę, zakłady bez podatku!

Najlepszy bonus

Zakłady bez podatku

W skrócie
Obstawiaj Obstawiaj

Następny bukmacher na polskim rynku z koncesją MF – czyli BETFAN.PL, wystartował z niesłychanie fajną ofertą bukmacherską! Kod bonusowy 'BETFAN’ w tej chwili już działa i da się tutaj go spożytkować i co więcej zdobyć do 450 zł na zakłady u buka!

To najwyższy aktualnie bonus powitalny po rejestracji dla nowo rejestrujących się klientów wśród firm bukmacherskich w Polsce.

Zbiór bonusów powitalnych jaki otrzymujemy po rejestracji tworzy się z trzech mini bonusów od wpłaty.
(z przykrością muszę stwierdzić brak bonusu bez wpłaty – co na pewno zmartwi typowych łowców bonusów bukmacherskich).

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Bonusy powitalne Betfan

200% za wpłatę po rejestracji!

Żeby bonus powitalny zadziałał trzeba postawić min. 2 kupony AKO z kursem min 2.0. Wielkość z bonusu musi zostać obrócona 5 razy na AKO z min. 3 pojedynkami z kursem 1.2 i kursie zupełnym min. 2.0.

Czy ów bonus powitalny to coś ekstra?

Jeśli chodzi o sumkę bezspornie tak, jednakże zasady nie powalają. Chociaż jeśli jesteś prawdziwym typerem a nie łowcą promocji bukmacherskich i grasz, wpłacasz do firm bukmacherskich kapitał na typowanie to pozyskasz dodatek oraz go obrócisz, bukmacher zwiększy Twą kasę x10. I tu pierwotna wpłata  może wynieść nawet 1500 zł, wtóra 1000 zł, a trzecia 500 zł.

Czy warto?
Tak! Jest to nowy bukmacher internetowy i na na samym początku będzie zapewne pragnął Nas porwać nie wyłącznie wysokim bonusem powitalnym lecz i wysokimi kursami. Zatem jeśli nie posiadamy tam do tej pory konta obstawiającego to wstąp na www.betfan.pl i uruchom kod promocyjny BETFAN (jak tytułują go typujący mecze przez internet) i sięgnij po nawet 3000 zł w bonusach za otwarcie konta i depozyt.

betfan-bonus-na-start

BONUS BEZ DEPOZYTU

Jak prawie każdy nowy obstawiający tak i my przewidujemy iż lada dzień na stronce www.betfan.pl dostrzeżemy bonus bez depozytu – w tej chwili jednak ów legalny bukmacher nie ma takiej akcji promocyjnej bukmacherskiej w planach – niemniej tego nie wyklucza. Na tą chwilę zdołamy wyłącznie zrobić użytek z dodatku za wpłatę w wielkości 3000 zł.

Obstawianie bez podatku

Podobnie jak na www.milenium.pl także i na www.betfan.pl możemy grać na zakładach zdarzenia bez podatku – czyli zdobywamy 14% więcej pod warunkiem iż nasz zakład z przynajmniej dwoma pojedynkami będzie na kuponie.

Jak to działa …
Formujesz swój kupon dodając wyselekcjonowane przez Ciebie dwa spotkania, a po pewnym czasie Twoja wygrana na zakładach sportowych jest zwiększana o wzmiankowany procent pod warunkiem że poprawnie wytypujesz te zdarzenia.

Dane o BetFan

Prezesem Zarządu BetFan Sp. z o.o. jest Piotr Sienkiewicz, współpracujący wcześniej z Totolotkiem oraz forBET. Koncesję na organizowanie zakładów wzajemnych w necie otrzymała ta firma bukmacherska 29 października 2018 roku. Nr licencji tego legalnego buka to PS4.6831.3.2018.

Ledwo ów bukmacher rozpoczął działalność, a już pojawiły się komentarze że to jedna z lepiej wyglądających stron do obstawiania zdarzeń przez internet. Kolorystyka niezwykle przyjemna dla oka skutkuje tym że aż chce się tam typować pojedynki on line. Bukmacher, poza tym zadbał o świetny plan portalu dzięki czemu całość macie jak na dłoni i dostępne od ręki.

Obsługa klientów którzy natrafili na kłopoty także jest w tej chwili na przyzwoitym poziomie i w czasie kiedy pojawił się u Nas zator z wypłatą – rozplątano go z powodzeniem w parę chwil.

Bonusy powitalne Betfan i zakłady bez podatku

200% za wpłatę, zakłady bez podatku!