Oferta bukmacherska Fortuny – walki w klatce KSW

Legalny bukmacher internetowy Fortuna oraz Organizacja KSW (organizacja MMA), zainicjowały współpracę. A to oznacza zakłady bukmacherskie na walki KSW u owego buka.
Parafowany 2-letni kontrakt zawiera wszystkie gale KSW zaplanowane na 2020 i 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie widoczne przy zdarzeniach prowadzonych przez Organizację KSW. Bukmacher online stworzył dla entuzjastów MMA liczne promocje, turnieje a także zakłady nadzwyczajne, które odszukacie w formalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Typuj KSW z bukmacherem Fortuna

Trwałe powiększanie partnerstw w biznesie jest dla nas decydujące w rozwoju nie jedynie samej Federacji KSW, ale i całej dyscypliny sportowej. Niezwykle się napawam optymizmem, iż do grona sojuszników dołączył lider zakładów bukmacherskich w Polsce, który będzie nam asystować nie jedynie na rynku polskim, ale także przy naszych zewnętrznych wydarzeniach.

„Mocno cieszę się z podjętej współpracy a także posiadam nadzieję, iż doda ona obu firmom bez liku satysfakcji.” – mówi Martin Lewandowski, szef Federacji KSW.

Parafowanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas oczywistą decyzją. Od długiego czasu monitorujemy potężny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to poważana a co więcej niesłychanie szeroko rozpoznawalna firma w świecie sportów walki, w związku z tym sądzimy, iż z powodu tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera pierwszego wyboru dla każdych amatorów MMA i dotrze do jeszcze liczniejszej grupy ludzi obserwujących dowolne wydarzenie aranżowane przez Organizację KSW.

Już dziś oferujemy największą liczbę zakładów przed walką oraz live w Polsce na wszelkie najistotniejsze gale na świecie, a zdołam zaręczyć, iż począwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa a także marketingowa będzie jeszcze bardziej intensywna. – powiedział Konrad Komarczuk szef Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana federacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie oraz jedna z największych na świecie. To dzisiaj również wtóre obok Tour de Pologne krajowe wydarzenie niepiłkarskie, identyfikowane na świecie.

Na 52 galach zorganizowanych przez KSW w Polsce, Anglii i Irlandii walczyło ponad 300 zawodników.
KSW od 16 lat stanowi historię europejskiego MMA, oferując w najwyższym stopniu szczególne gale MMA w Europie. Federacja propaguje dyscyplinę plus modeluje jej sportowe gwiazdy.

Ostatnimi czasy Federacja święci spore sukcesy: zrealizowała przykładowo drugą na świecie galę MMA pod względem frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wtedy to sprzedano 57 766 biletów, a także ponadprzeciętne gale za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji czy Anglii.

Fortuna to nie jedynie KSW 😉

Fortuna to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład firm zależnych od Fortuna Entertainment Group, ogromnej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady bukmacherskie.

W naszym Kraju ów legalnie działający bukmacher on line prowadzi działalność w kanale on-line na www.efortuna.pl oraz w aplikacjach mobilnych na Android plus iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej ponad 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Ciekawe informacje