Obstawianie siatkówki

Obstawianie wyników meczy od dawna jest bardzo ciekawym zajęciem na spędzanie wolnego czasu. Nie jest to tylko i wyłącznie samo patrzenie się w ekran i czekanie na dobry serw, ale zdecydowanie więcej.

Korzystając ze swojej wiedzy musimy tym razem dobrze przewidzieć kto będzie czarny koniem MŚ w siatkówce, inaczej marne będą nasze szanse na wygranie nawet małych pieniędzy. Możemy sobie pomóc i uzupełnić swoją wiedzę ap ropo tego rodzaju sportów. Poświęćmy chwilę i za moment będziemy mogli obstawiać bardziej wiarygodne wyniki niż nam się wydaje.


Siatkówka a zakłady bukmacherskie

Oczywiście fachowej wiedzy nie znajdziemy na ulicy, będziemy musieli poświęcić trochę czasu na dokształcenie się w temacie. Wybranie wyniku nie może być oparte jedynie na przeczuciu, chociaż teoretycznie nikt nam tego nie zabroni. Musimy wiedzieć kto ma największe szanse na zwycięstwo i dlaczego, czym takowa sytuacja jest spowodowana.

Ten kto trenował chociaż jeden sport w swoim życiu dokładnie wie, że nie jest to tylko drużyna, ćwiczenia, trener. Na sukces zawodnika i zespołu wpływa mnóstwo czynników. Ważne jest również to jak wygląda sytuacja w życiu prywatnym naszego wybrańca na boisku. Jeśli gazety trąbią o sprawie rozwodowej lub też okaże się, że planuje ślub, jak najbardziej może mieć to wpływ na to jak spisze się na boisku.

Trening, a właściwie jego prowadzenie jest równie ważne dla każdego zawodnika. Zanim zatem zdecydujemy kto będzie czarny koniem MŚ w siatkówce, musimy dokładnie przeanalizować słabe oraz mocne punkty wszystkich zawodników, dzięki czemu łatwiej nam będzie podjąć słuszną decyzję.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Nie jest to proste, a bardzo skomplikowane okaże się jeśli będzie to dla nas zdecydowanie bardziej skomplikowane.

Sprawdźmy kto ma największe szanse na zwycięstwo, zobaczmy jakie inni mają o tym zdanie. Najlepsi obstawiający na pewno będą mieć co do powiedzenia w tym temacie. Sport jest bardzo skomplikowanym zjawiskiem, niezależnie od konkretnej dyscypliny.


W najbliższych meczach siatkówki do obstawiania są mecze na Olimpiadzie.

1.
Betclic

Bonus cashback, Multi+, Zaproś znajomego

Cashback 550 zł to hit wśród typujących podobnie jak Betclic.TV gdzie oglądasz mecze na żywo i je obstawisz. Wysokie kursy i częste promocje bukmacherskie.

2.
Betfan

3000 zł za wpłatę, zakłady bez podatku!

Nasz ulubiony bukmacher bo oferuje zakłady bez podatku a do tego w bonusie powitalnym i 3000 zł na start. Do tego fajna aplikacja, wysokie kursy i mega czytelna strona do obstawiania.

3.
STS

Bonus bez depozytu, bonus za wpłatę do 1200 zł

Największy bukmacher w Polsce. Świetne bonusy powitalne (bez depozytu i za wpłatę), najlepsza aplikacja bukmacherska, mecze na żywo, doskonała oferta dla aktywnych graczy.

Ciekawe informacje