Obstawiać w STS czy Fortunie?

Piłka nożna i inne dyscypliny sportowe stają się coraz bardziej popularne. Wśród społeczeństwa jest dużo osób, którzy są fascynatami różnych dziedzin sportowych.

Wielkie emocje zawsze budzą kolejne rozgrywki w piłce nożnej, ta dyscyplina sportowa na wielu swoich fanów, najczęściej są to mężczyźni, ale fanów nie brakuje też wśród kobiet.

Na pewno większe emocje budzą zmagania na boisku wśród męskiej części społeczeństwa, ponieważ jest to w pełni naturalne i zgodne z ich charakterem i osobowością. Mecze są żywo komentowane przez kibiców, którzy ochoczo spotykają się razem, by w większym gronie przeżywać emocje związane z rozgrywkami. Niektórzy z nich nie zaprzestają swojej działalności tylko na wydawaniu osądów, bowiem zajmują się oni typowaniem meczy Ligi Mistrzów UEFA, to ma miejsce najczęściej wśród zagorzałych kibiców, którym tego rodzaju działalność sprawia wiele satysfakcji, a jednocześnie może przynieść jeszcze korzyści finansowe (i z całą pewnością przynosi i to nie małe).

Zakłady bukmacherskie na LM cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie jeśli rozgrywany jest hitowy mecz, który ma znacznie dla dalszych losów drużyny i sytuacji w grupie. Kibice często między sobą wymieniają swoje poglądy wspólnie dochodząc do tego kogo obstawiać w lidze Mistrzów i jakie typy skreślać czy to w necie czy u bukmachera typu Fortuna.

Najczęściej można dość do jakiegoś sensownego wnioski oglądając poczynania piłkarzy, ale do tego potrzebna jest tez chłodna ocena rzeczywistości z porzuceniem wszelkich sympatii i antypatii. Tego rodzaju działalność najczęściej odbywa się celem zdobycia jak największych funduszów.

 

Typy na mecze dostępne są obecnie wszędzie od Internetu po gazety sportowe.
Mamy dziś bardzo dużo odpowiednich źródeł informacji, które dają nam odpowiednie pojęcie o typach bukmacherskich.
Nie zawsze są one słuszne, musimy mieć tego jak najbardziej odpowiednią świadomość, bowiem ich zakres kompletnie się wyróżnia, czasem jest od siebie odległy, jednak to nasz wybór sprawia, jaki typ wybieramy.

 

W STS czy może Fortuna?

Typowanie meczów to głównie serwisy bukmacherskie STS czy Fortuna na których to można znaleźć wszelkie odpowiednie informacje no i typy bukmacherskie.
Gorące dyskusje toczą się też na forach takich serwisów jak typuje.pl. Są też definiowane same fora bukmacherskie, na których to powstają odpowiednie ligi typerów, czy tez innego rodzaju zakres pracy.

 

Jak typować i co typować

Typy bukmacherskie znajdziemy również w telewizji, czy odpowiedniej gazecie. Nie raz bowiem w studiu komentatorskim, czy też przedmeczowym mamy możliwość wysłuchania racji analityków, którzy mają wysokie doświadczenie w sporcie.
Kogo więc typy wybierzemy w tym wypadku ?W zasadzie to bez różnicy. Ważne aby wybrać je samemu, i tylko do siebie mieć pretensje, kiedy odpowiednio zainwestujemy w czyjeś typy.

Niemniej jednak jeśli chcemy korzystać z czyiś typów warto przed ponad miesiąc obserwować czy dany typer – wyglądający i podający się za guru naprawdę ma sprawdzalność swoich typów na odpowiednim poziomie gwarantującym nam choćby minimalne zyski przy obstawianiu u buka.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje