MŚ w piłce nożnej 2022 – zakłady u buka

Nadciąga ogromnymi krokami MŚ 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem możemy poznać kompletną listę powołań na owy turniej. Kto zdobędzie swoją szansę, a kto będzie musiał obejść się smakiem? Jako pierwszy legalnie działający bukmacher na polskim rynku wystawiliśmy propozycję zakładów wzajemnych na powołania na Mundial 2022!

Co najważniejsze – zakłady wolno ze sobą łączyć! Utworzony w owy sposób kuponik można bez skrępowania potraktować jak swoje swoje „Fantasy Mundial” 😉 Poniżej trochę skrótowych opisów.

MŚ w piłce nożnej 2022 - zakłady u buka 1 MŚ w piłce nożnej 2022 - zakłady u buka • październik 2022

Wyznaczenie Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w minionych kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz większych pochwał w światowej piłce. Młody Polak udowadnia swój wysoki stopień oraz daje Czesławowi Michniewiczowi coraz multum argumentów, tak aby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu oraz Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Lub golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na owy moment wydaje się to bardzo potencjalne!

Wyznaczenie Rafała Gikiewicza – 6.50
Dziś w polskiej kadrze nie ma bodajże bardziej emocjonującej „sagi powołaniowej”, niż taż z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień występujący w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką formę, chociaż do tejże czas nie była ona wystarczająca, aby wystąpić w narodowych barwach. Lub coś dalej może się zmienić? Dla sympatyków wielkich kursów jest to zdecydowanie propozycja godna próby!

Wyznaczenie Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony defensywy wydaje się być jedną z największych bolączek polskiej kadr. Choć Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jednego z nominalnych prawych obrońców, to zapewne trener chciałby w obwodzie mieć nawet jednego zawodnika występującego na tejże pozycji na co dzień. Lub będzie to szansa dla Tymoteusza Puchacza?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Wyznaczenie Kamila Grosickiego – 1.70
Chociaż według niemało jednostek „Grosik” ma już najwartościowsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z nadzwyczaj doświadczonych zawodników polskiej kadry, który z pewnością ma liczna wpływ na morale teamu. Lub te sprawy okażą się decydujące oraz trener zabierze do Kataru zawodnika Pogoni Szczecin?

Wyznaczenia na MŚto faktycznie temat, który rozgrzewa krajowych kibiców, toteż niebywale stymulujemy do poinformowania prywatnych odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kuponik stworzony z powołań może być nie jedynie niezwykłą zabawą, ale oraz okazją na sukces dla owych, którzy najefektywniej przejrzą naszego trenera 🙂

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje