Lista bukmacherów u których warto mieć konto

Lista bukmacherów topowych to coś co każdy początkujący (ale nie tylko) gracz powinien mieć pod ręką. I tak oto nasza lista bukmacherów internetowych powstała … wg założeń – bonusy, oferta bukmacherska oraz aplikacja bukmacherska do obstawiania na telefonie.

Pierwsza w zestawieniu melduje się Fortuna, która zdecydowała się na najprostszą ofertę dla nowych klientów – chodzi o tzw. zakład bez ryzyka. Jego zasady nie są zbyt skomplikowane, a polegają na tym, że nowy gracz zakłada konto internetowe, a jego pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygra, otrzyma swoją wygraną, natomiast jeśli przegra, to zostanie mu zwrócony wkład za kupon (do 120 PLN).

Bonusy powitalne na start

Dodatkową możliwością oferowaną przez zakłady bukmacherskie Fortuna jest powitalny bonus na start do 1000 PLN. Jedynie, co gracz musi zrobić, to wykonać przelew w terminie 10 dni od daty rejestracji konta. Następnie w ciągu 30 dni musi zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty.

Musi pamiętać, że w grę wchodzą tylko kupony, na których znajdują się minimum 3 mecze, a minimalny kurs ogólny wynosi 1,90. Jeśli gracz spełni powyższe warunki, to otrzyma bonus w wysokości swojego początkowego przelewu, który wynosi maksymalnie 1000 PLN.

1.
Fortuna

do 2000 zł za wpłatę, darmowy zakład, bonus bez depozytu

Darmowy zakład 210 zł + bonus bez depozytu 20 zł (w punktach) no i nawet 2000 zł za wpłatę! Do tego świetna aplikacja, mecze na żywo i dobre kursy dla każdego.

2.
STS

Bonus bez depozytu, bonus za wpłatę do 1200 zł

Największy bukmacher w Polsce. Świetne bonusy powitalne (bez depozytu i za wpłatę), najlepsza aplikacja bukmacherska, mecze na żywo, doskonała oferta dla aktywnych graczy.

3.
Betfan

3000 zł za wpłatę, zakłady bez podatku!

Nasz ulubiony bukmacher bo oferuje zakłady bez podatku a do tego w bonusie powitalnym i 3000 zł na start. Do tego fajna aplikacja, wysokie kursy i mega czytelna strona do obstawiania.

4.
LVBET

Bonus bez depozytu, Bonus za wpłatę

Bonus powitalny bez depozytu + do 1500 za wpłatę. Bogata oferta zakładów, dobre kursy bukmacherskie, liczne promocje oraz solidna aplikacja bukmacherska.

5.
Totolotek

do 1000 zł za wpłatę, 49 zł za wpłatę za pobranie aplikacji

Solidna marka, jeszcze lepsze kursy, bardzo dobra aplikacja bukmacherska, promocja BetClub. Jedynie bonusy powitalne to tylko 1000 zł za wpłatę i 49 zł za aplikację.

Kolejną lokatę zajmuje oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej, czyli popularny polski bukmacher STS, który może się pochwalić w swojej ofercie bonusem startowym lub jak pisze na ich stronie – bonusem powitalnym.

Polega on tak samo jak w przypadku innych zakładów bukmacherskich na tym, że nowy gracz po zalogowaniu się na swoje konto, robi pierwszą wpłatę i od razu dostaje jej równowartość na konto bonusowe. Kwintesencja polega jednak na tym, że można dostać równowartość nawet do 1000 PLN !

Jak je wypłacić ? Wystarczy, że użytkownik wykona zaledwie trzy obroty przyznaną kwotą, jednak oczywiście jest haczyk – aby kupon był zaliczony i został rozliczony jako wygrany, jego kurs ogólny musi wynosić co najmniej 1.91. Co nie zmienia faktu, że jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Totolotek na liście bukmacherów TOP 5

Również ze świetną inicjatywą dla nowych graczy wyszły zakłady bukmacherskie Totolotek.
Tak samo jak w przypadku innych bonusów u bukmacherów, po dokonaniu rejestracji czeka na graczy bonus startowy, tak samo jak w przypadku STS – aż do 1000 PLN. Tak samo trzeba spełnić kilka warunków – pierwszym jest wpłata minimalna w wysokości 20 PLN.

Po aktywacji tzw. bonusu gracz musi wykonać trzykrotny obrót wartości wpłaconej stawki. Obrót liczony jest od pierwszego momentu zagrania za bonus. Oczywiście kurs ogólny w przypadku Totolotka wynosi co najmniej 2,00, natomiast liczba zdarzeń na kuponie musi wynosić co najmniej jeden.Dodatkowym bonusem dla gracza jest tzw. Freebet, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza darmowy zakład.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Polega on na tym, że po otwarciu konta i jego aktywacji gracz otrzymuje darmowy Freebet w postaci 20 PLN, musi jednak pamiętać, że w tym zakładzie również na kuponie musi być co co najmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2,00. Tym bardziej jest to oferta godna polecenia.

 

Freebet od Forbeta – dla stałych graczy

Żeby nie mówić tylko o darmowych zakładach dla nowych klientów, to naprzeciw wyszedł Forbet. Dzięki temu można zaliczyć ich również do zakładów bukmacherskich za darmo. Firma, która istnieje dopiero od 2016 roku na polskim rynku, a już zyskała naprawdę mocną pozycję i na pewno znajduje się w Top 5 bukmacherów w naszym kraju. Forbet rozdaje 20 złotych graczom, którzy danego dnia obchodzą urodziny.

Jest to idealny prezent, który na pewno będzie zauważony przez graczy i spowoduje, że chętniej będziemy obstawiać u tego bukmachera.

forbet-bonus-powitalny

LVbet z ciekawym freebetem dla kibiców

Kolejnym bukmacherem, który należy do grona zakładów bukmacherskich za darmo jest LVbet. Jednak nie jest to klasyczna i podstawowa forma freebetu. Bukmacher ten oferuje aż 50 złotych środków na darmowy zakład dla osób posiadających karnety na spotkania takich zespołów jak: Wisła Płock, Zagłębie Sosnowiec, Wisła Kraków, Arka Gdynia, Widzew Łódź, oraz Stal Mielec.

Każdy kto wyśle zdjęcie swojego karnetu otrzyma wskazany wyżej bonus! Aby można było go wypłacić wystarczy dokonać czterokrotnego obrotu, po minimalnym kursie 1.75. A wtedy środki zostaną przelane na nasze konto depozytowe.

Darmowe zakłady – ale po pierwszej wpłacie

Może nie jest będą to typowe zakłady bukmacherskie za darmo, ponieważ pierwsza wpłata jest potrzebna, ale już kolejny kupon będzie w 100% darmowy. Warto jest zaznaczyć również obecność bonusów powitalnych od pierwszego depozytu. Polegają one na tym, że otrzymujemy (u większości bukmacherów) 100% od pierwszej wpłaty, nawet do kilku tysięcy złotych.

Tak więc gdy wpłacimy u danego bukmachera pewną kwotę, to kolejny zakład będzie w stu procentach za darmo. Jednym z ciekawszych bonusów od pierwszego depozytu jest ten od Forbeta, który daje nawet 2000 złotych i to od trzech pierwszych wpłat! Dzięki temu po każdych trzech dokonanych depozytach otrzymujemy trzy bonusy powitalne, a więc mamy potrójną szanse na dodatkowe wzbogacenie się!

Na początku naszej drogi z zakładami bukmacherskimi warto jest z takich promocji skorzystać. W większości nic nas to nie kosztuje, wystarczy, że podamy kilka podstawowych danych i otrzymany pieniądze na pierwsze kupony. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić, czy obstawianie meczy jest dla nas. My z doświadczenia wiemy, że jak się poczuje tę adrenalinę, to obstawianie stanie się świetnym hobby!

Ciekawe informacje