Bonusy na Ekstraklasę u bukmacherów

Typowanie Ekstraklasy może dać spory dochód – jeśli wiemy jak typować te pojedynki u bukmachera. Oprócz tego od czasu do czasu legalnie działający bukmacherzy internetowi proponują darmowe zakłady na pojedynki Ekstraklasy, przez co zdołamy ekstra zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak oczywiście jest w tym momencie – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Z racji na start Ekstraklasy ów legalny bukmacher internetowy wystartował z nowiutką kampanią dla nowo rejestrujących się użytkowników zakładów wzajemnych (zamierzają robić takie akcje promocyjne co siedem dni).
A my typerzy jedynie na tym skorzystamy.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Premia na Ekstraklasę

Dodatkowo prócz bonusu na początek każdy z nowych użytkowników, jaki zarejestruje się pomiędzy 29.01 a 31.01 otrzyma dodatkowy bonus.

Ważne! Charakteryzowana oferta zapewne będzie co pewien czas prolongowana.

Główne reguły akcji promocyjnej Superbet

1) Gdy obstawiający przetransferuje minimum 50 zł i dodatkowo zagra 50 zł na Ekstraklasę (środki z wpłaty) to otrzyma abstrahując od oferty na start, bonus w kwocie 50 zł,

2)Gdy obstawiający przetransferuje min 100 zł i dodatkowo zagra za 100 na Ekstraklasę (środki z wpłaty) to otrzyma abstrahując od oferty na start, bonus w kwocie 100 zł.

3) Gdy obstawiający przetransferuje min 150 zł i dodatkowo zagra za 100 na Ekstraklasę (środki z wpłaty) to otrzyma abstrahując od oferty na start, bonus w kwocie 150 zł.

Warunki niniejszej oferty znajdziecie na superbet.pl/powrot_ekstraklasy

Dodatkowo wystartowali oni dodatkowo z nowiuteńką pulą Super Game. Łączna pula do wygrania to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje