Betters – bonusy powitalne i dla stałych graczy

Każdy bukmacher oferuje bonusy powitalne i podobnie jest z Betters. Mimo że to nowy bukmacher to jego bonusy to nie lada gratka dla graczy jak i łowców promocji bukmacherskich. Przyglądnijmy się ofercie tego stosunkowo nowego bukmachera online.

Bonusy Betters

Decydując się zacząć swoją zabawę z zakładami wzajemnymi, wypada przyjrzeć się temu, co mogą nam one zaoferować. Powinniśmy bowiem zdać sobie sprawę z faktu, że prawie każdy bukmacher stosuje wszelkiego wariantu triki marketingowe mające na celu nakłonić graczy do korzystania z ich usług.

Trzeba pamiętać, iż prawie każdy bukmacher stosuje cykl postępowań, by to jego oferta wyróżniała się w porównaniu do konkurencji. Podobnie robi to bukmacher Betters. Zatem wskazane jest im się nieco przyglądnąć, bo bywają tu stosowane rozmaite obwarowania lub warunki, które są w stanie utrudniać zdobycie powitalnego bonusu przy rejestracji konta typera.

1.
Betclic

Bonus cashback, Multi+, Zaproś znajomego

Cashback 550 zł to hit wśród typujących podobnie jak Betclic.TV gdzie oglądasz mecze na żywo i je obstawisz. Wysokie kursy i częste promocje bukmacherskie.

2.
Betfan

3000 zł za wpłatę, zakłady bez podatku!

Nasz ulubiony bukmacher bo oferuje zakłady bez podatku a do tego w bonusie powitalnym i 3000 zł na start. Do tego fajna aplikacja, wysokie kursy i mega czytelna strona do obstawiania.

3.
STS

Bonus bez depozytu, bonus za wpłatę do 1200 zł

Największy bukmacher w Polsce. Świetne bonusy powitalne (bez depozytu i za wpłatę), najlepsza aplikacja bukmacherska, mecze na żywo, doskonała oferta dla aktywnych graczy.

Zapraszamy do lektury oferty oraz promocji czy to wzmiankowanego bukmachera Betters lub innych legalnie funkcjonujących bukmacherów w Polsce, aby w ten sposób zobaczyć najatrakcyjniejsze startowe bonusy bukmacherskie.

Bonus powitalny Betters

Inicjując dopiero swoją historię z zakładami online, możemy być trochę skonfundowani tym, że daje nam się szereg rodzajów bonusów. Nader często różnią się one od siebie ledwie detalami. Świetnym przykładem jest tu proponowanie freebetu, a u innych dostaniemy bezpłatny zakład.

Czym się więc one różnią? W praktyce w niczym, bo w obu przykładach chodzi o to samo = darmową gotówkę przy zakładaniu konta. Są to zwyczajnie zupełnie inne pojęcia określające zakłady przyznawane bez potrzeby szastania własnymi pieniędzmi.
Tak czy siak warto zaznajomić się z ich definicją a także regułami przyznawania.

Bonus bez depozytu Betters

Z reguły omawiając te najlepsze powitalne bonusy u bukmacherów, stosuje się zwrot „depozyt”. Dalej szczegółowo mowa jest o bonusach bez depozytu i od depozytu. Jest to fundamentalna zasada, jaka rozróżnia je od siebie.

Bonus od depozytu otrzymujemy od sumki przelanej, a bonus bez depozytu są nie tylko to mniejsze sumy gratyfikacji, ale za to są gwarantowane. Starczy albowiem w ich przypadku dokonać rejestracji.

Są także tzw. darmowe zakłady bez ryzyka (na razie nie wiemy czy na www.betters.pl będą dostępne).
Nie zawsze tyczą się one wszelkich zakładów, ale i tak zaliczyć je trzeba do wartościowych promocji powitalnych.

Ich wadą jest wypłata w formie cashback, mianowicie do zdobycia trzeba zaryzykować pierw zakład za prywatne pieniądze.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Niezależnie od tego, jakiego bukmachera na początek wyselekcjonujemy czy to Betters.pl czy na przykład Fortuna.pl bonusy pozyskane od niego, można pomnożyć – dzięki pozyskaniu kodów promocyjnych – w przypadku Betters kod bonusowy to VIPKOD.
Umożliwiają one na zyskanie maksymalnej sumy bonusu powitalnego, a to przecież najlepsza droga do sporych wygranych na zakładach bukmacherskich.

Oferta bukmacherska Betters

Zasadniczo nie różni się niczym od oferty na dziś czy to Fortuny czy Superbet. Odnajdziemy w tym portalu bezlik zdarzeń do typowania czy to piłkarskich czy siatkówki. Co więcej mamy opcję cashout – wypłacamy profity z nieskończonych kuponików.
Posiadamy również tu ekstra promocje dla stałych użytkowników lub bonusy za cykliczne obstawianie meczów on line.

Ciekawe informacje